Šternberk - SLOVAN 0:4 ( 0:2 )

publikováno 21.08.2017 (aktualizováno 28.08.2017)

Druhé mistrovské utkání čekalo na mladší žáky ve Šternberku v neděli 27.8.2017. Zápas byl sice naplánován na umělé trávě, ale naštěstí zvítězil rozum a za velkého vedra se hrálo na přírodní trávě. O soupeři jsme toho věděli pouze tolik, že v prvním zápase prohrál jen těsně na půdě Kozlovic 1:2. Pro Slovan to byla informace k větší obezřetnosti, neboť Kozlovice byly v loňském ročníku velmi dobré. Kluci však k zápasu přistoupili skvěle a nenechali nikoho na pochybách, že i toto utkání vyhrají. A podobně jako minule, tak i tentokrát otevřel gólový účet netradiční střelec Marťa Lebl. Ten ani nebyl uveden v předzápasové anketě jako možný střelec. Ve 3.min však nedal gólmanovi šanci. Postupem času se k němu přidali Martin Škoda a dvakrát taky Šimon Štreit. Smůlu měl tentokrát Pepa Kneip, který dvakrát mířil pouze do brankové konstrukce. Poprvé v sezóně nastoupil k zápasu Michael Weiner na pozici hrotového útočníka a rozhodně nezklamal. Ostatně stejně jako všichni ostatní hráči. Vítězství 4:0 posunulo Slovan po dvou kolech do čela tabulky. Další zápas nás čeká konečně na domácím hřišti, když hostíme celek z Němčic nad Hanou.

FK Šternberk  -  Slovan Černovír  0:4 ( 0:2 )

Branky:    Šimon Štreit 2, Martin Lebl a Martin Škoda

Sestava: Šindelka - Poledna, Judas, Kneip - Lebl, Škoda, Štreit - Domanský, Janalík, Woláková, Weiner