Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

SLOVAN - Němčice 6:1 ( 4:0 )

publikováno 06.09.2017

První domácí utkání mladších žáků Slovanu se odehrálo v neděli 3.9.2017 za deštivého počasí. Soupeřem byl celek z Němčic nad Hanou. Ten zatím nezaznamenal nějaký výrazný úspěšný výsledek a tak se čekala jasná výhra domácích. Začátek zápasu tomu snad i  mohl odpovídat. Slovan rychle vedl 1:0 díky gólu Filipa Judase ve 3.min. Když pak přidal v 5.min druhý gól Šimon Štreit tak to vypadalo hodně slibně. Jenže pak se domácí borci začali utápět v nesmyslných kličkách a osobních soubojích. Do poločasu se ještě povedlo skórovat Tomáši Janalíkovi a Tomáši Horákovi, ale hra příliš koukatelná nebyla. Po poločasovém vedení 4:0 přišla v kabině řeč na to, že jestli budeme takhle pokračovat dál, tak z tohoto zápasu nebudeme mít velkou radost. Ale kluci si bohužel nenechali poradit a i ve druhé půli pokračovali v příliš individuální hře. Navíc Němčice se ve druhé půli nehodlali vzdát a byli čím dál houževnatější. Síly jim došli až těsně před koncem. Takže jsme nakonec vyhráli 6:1, ale výkon mnoha hráčů byl podprůměrný. Výraznou postavou byl jen Filip Judas, svoje si odehráli Matěj Šindelka, Marťa Lebl, Martin Škoda a Michal Weiner. Svým postojem k utkání a výkonem se přiblížil základní sestavě Tomáš Janalík. Naopak hodně za očekáváním zůstali Pepa Kneip, Šimon Štreit a Filip Domanský. Máme tak za sebou zápasy s těmi slabšími soupeři a teď nás čeká první těžší zkouška při zápase na umělce v Konici v neděli 10.9. Snad se nám podaří navázat na ty lepší výkony a hlavně na věci z tréninku.

Slovan Černovír - FK Němčice nad Hanou  6:1 ( 4:0 )

Branky:    Filip Judas 2, Šimon Štreit, Tomáš Janalík, Tomáš Horák, Honza Bittner

Sestava: Šindelka - Bittner, Judas, Kneip - Lebl, Škoda, Štreit - Domanský, Janalík, Woláková, Weiner, Czudek, Horák, Kortiš