Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

SLOVAN - Jeseník 1:8 ( 0:6 )

publikováno 25.09.2017

K zápasu 5.kola přijel na stadion "U komína" jeden z nejtěžších soupeřů. A sice Jeseník, který minulý soutěžní ročník ovládl a tudíž letos obhajuje první místo. Pro Slovan bylo toto utkání teprve druhým na domácím trávníku a tak se čekalo jak se s těžkým konkurentem dokáže poměřit. Bylo docela jasné, že jen mimořádný výkon by mohl vést k myšlence o vyrovnaném utkání. Bohužel však chyběl Honza Poledna jenž se jeví jako klíčový hráč našeho týmu. Do obrany se tak musel stáhnout Martin Škoda a celá sestava se musela trochu přeskládat. No a než jsme si na nové složení stačili navyknout, tak nás hosté v úvodu zásadně ztrestali. V 8. min to bylo 0:2 a ve 14.min už 0:4. Do poločasu se hosté trefili ještě dvakrát a tak jsme tentokrát dostali za vyučenou ve všech základních fotbalových dovednostech. Přitom se docela dařilo Matějovi Šindelkovi v bráně, jenž téměř všechny branky dostal z dorážek po chycených střelách. O poločasové přestávce jsme se pokusili trochu sestavu oživit, hráče motivovat na samostatný poločas a ze zápasu si odnést něco pozitivního. Jakž takž se to podařilo. Druhá půle přinesla celkem vyrovnaný duel. Podařilo se nám vstřelit první branku a ačkoliv jsme ještě dvakrát inkasovali, tak jsme se prali slušně. A tím pozitivem byly výkony Venduly na pravé straně, Matěje v brance a Honzy Bittnera s Martinem Škodou uprostřed hřiště. Chybělo nám ale větší nasazení dopředu. Na to nám už asi nezbyly síly. A tak jsme z utkání, kdy jsme mohli jenom něco získat, odešli poprvé v sezóně poraženi.

Slovan Černovír - FK Jeseník 1:8 ( 0:6 )

Branka:    Jarek Bartl

Sestava: Šindelka - Zatloukal, Škoda, Kneip - Janalík, Bittner, Štreit - Domanský, Woláková, Weiner, Bartl, Horák, Kortiš