Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

Čechovice - SLOVAN 3:6 ( 1:5 )

publikováno 29.09.2017

Po nepříliš povedeném vystoupení v Mohelnici zajížděli mladší žáci Slovanu ve sváteční čtvrtek 28.9. na hřiště zatím posledního celku tabulky Sokola Čechovice. Měli co napravovat a výsledkově se to i povedlo. Nicméně o zbavení se jakési nepříjemné letargie nemůže být řeč. Tentokrát jsme vyhráli hlavně zásluhou velmi dobrého vstupu do utkání. Vždyť ve 3.min už to bylo 0:3 po brance Martina Škody a dvou trefách Honzy Bittnera. A když v polovině první půle přidal Tom Kortiš náš čtvrtý gól, mělo to mužstvo uklidnit a soupeře v pohodě přehrávat. Bohužel namísto toho jsme se začali opět utápět v osobních soubojích a předržování míče. Pohyb byl taky mizerný a výsledkem toho začala být hra poměrně vyrovnaná. Po chybě obrany tak domácí snížili. Do konce první půle ještě přidal náš pátý gól Pepa Kneip a tak poločas skončil 1:5. O druhém poločase není potřeba psát nějak dlouze. Jen neschopnost domácích v zakončení způsobila udržení našeho náskoku. Přesto domácí přidali dva góly na které měl Slovan jen jednu odpověď Martinem Škodou. Konečný výsledek tedy 3:6, ale radost z výkonu být nemohla. Zase nás soupeř přebojoval a to je velmi k zamyšlení.

Sokol Čechovice  -  Slovan Černovír  3:6 ( 1:5 )

Branky: Škoda 2, Bittner 2, Kortiš, Lebl

Sestava: Šindelka - Poledna, Bartl, Kneip - Lebl, Škoda, Bittner - Kortiš, Domanský, Woláková, Janalík, Weiner, Horák, Štreit