Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

Kozlovice - SLOVAN 1:0 ( 0:0 )

publikováno 13.10.2017

Po domácí těžké zkoušce s Novými Sady odjížděli mladší žáci Slovanu k dalšímu venkovnímu zápasu do Kozlovic. Soupeř na spravení nálady to tedy před zápasem nebyl. I když nakonec nebylo co ztratit. Z kádru starších žáků nebyli oproti minulému zápasu hráči jako F.Judas, P.Masopust a Š.Psotka. Na pomoc zůstali Maty Krejčí a Kuba Vláčil. Takže jsme trochu přeskládali sestavu a vyrazili do boje. Na náhradním hřišti v Kozlovicích jsme pak odehráli slušné utkání. V první půlce měl dvě dobré šance Maty Krejčí, ale ani jedna jeho střela se jen těsně nevešla mezi tyče. Trochu nám sice vázla rozehrávka, hlavně na levé straně, ale ani domácí nebyli v nijak skvělé kondici. Postupem času jsme si zvykli na nové role hráčů, když třeba Filip Domanský hrál poprvé na pravém kraji obrany a Marťa Lebl dostal větší prostor ve středu hřiště. Poločas skončil remízovým stavem 0:0. Do druhé půle jsme chtěli, aby kluci využili včasnějšího pohybu bez míče. Pořád jsme totiž byli pozdě v soubojích. No ale moc se to nepovedlo. Téměř jsme se nedostávali na dostřel soupeřovy brány. Remízový stav tak pro nás udržoval skvělými zákroky Matěj Šindelka v bráně. Síly nám sice ubývaly, ale zdálo se, že se nám podaří zápas dotlačit do remízového konce. Bohužel jsme však vyrobili chybu v poslední možné chvíli. V 56.min reagovali špatně na nákop za obranu Matěj Šindelka a Filip Domanský. Každý z nich se chtěl spolehnout s odkopem na toho druhého až se míč objevil za nimi před naší prázdnou bránou. Domácí útočník asi dlouho snadnější branku nedal. V posledních třech minutách jsme pak vrhli všechny zbylé síly do útoku. Na rohový kop v poslední minutě byl zakončovat i náš brankář Šindelka. Tento závar se nám podařil a Martin Lebl se dokonce dostal k dorážce. Míč se podle očitých svědků dostal za brankovou čáru, ale hlavní rozhodčí nenašel odvahu branku odpískat. Naše zklamání po zápase bylo velké. Minule jsme inkasovali v posledních vteřinách první půle a tentokrát až těsně před koncem. Mrzí to o to víc, že to bylo se soupeři, kteří ještě neztratili ani bod. Štěstí v této fázi sezóny asi nejdeme dost naproti.

FK Kozlovice  -  Slovan Černovír  1:0 ( 0:0 )

Sestava: Šindelka - Domanský,Poledna,Bittner - Krejčí,Škoda,Vláčil - Bartl,Štreit,Woláková,Janalík,Horák,Lebl,Kortiš