Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

SLOVAN - Zábřeh 1:3 ( 1:3 )

publikováno 16.10.2017

Ve čtvrtém utkání na domácím trávníku přivítali mladší žáci Slovanu soupeře ze Zábřehu. Po dvou smolných prohrách s mužstvy z čela tabulky jsme doufali, že Zábřeh bude vyrovnaným soupeřem. Nasvědčovali tomu podobné výsledky jako náš tým a také srovnatelné postavení v tabulce. Jako jediná posila z kádru starších žáků dorazil Filip Judas na místo středního záložníka. A vlastně také Štěpán Psotka, který po dohodě odchytal poločas napůl s Matějem Šindelkou. Samotný zápas se nám příliš nepovedl. Měli jsme sice první velkou šanci, ale střela Filipa Judase se do brány nevešla. A tak jsme pykali v 8.min po nedůrazném souboji na naší pravé straně. Přišel centr a hráč soupeře měl ještě čas si vylepšit střeleckou pozici. Druhý gól přišel vzápětí. Opět z naší pravé strany propadl míč až na zadní tyč a od ní se odrazil do brány. No a ve 22.min to bylo už 0:3 opět po nedůrazném počínání před vlastní bránou. Teprve potom jsme se prosadili i my zásluhou koncovky Jardy Bartla. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:3. Věděli jsme, že zápas ještě není ztracený, ale bohužel se potýkáme s pomalou koncovkou a vůbec s hrou na soupeřově polovině. Šance, které si těžko vypracováváme nedokážeme proměnit a naše snaha pak vyznívá do ztracena. Druhý poločas pak přesně připomínal marný boj s Novými Sady. A s jedním vstřeleným gólem my vyhrávat asi nebudem. Co naplat, že výborně zahrál Honza Poledna, oba gólmani a Filip Judas. K dobrému výsledku se musí určitě přidat i další hráči na hřišti. Teď nás čeká další těžký zápas v Olšanech a pak domácí zápasy s Dubem a Slavonínem.

Slovan Černovír - FK Sulko Zábřeh 1:3 ( 1:3 )

Sestava: Šindelka, Psotka - Domanský, Poledna, Kneip - Lebl, Judas, Štreit - Škoda, Janalík, Woláková, Weiner, Kortiš, Zatloukal, Horák, Bartl