Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

Olšany - SLOVAN 5:0 ( 2:0 )

publikováno 23.10.2017

V jedenáctém kole krajského přeboru mladších žáků odjížděl Slovan k předehrávce na hřiště Sokola Olšany. Ty patří v tabulce k těm celkům, které se drží mezi první čtveřicí. Takže soupeř těžký. Slovanu se naopak v této části sezóny příliš nedaří, čehož byl dokladem poslední zápas v Černovíře se Zábřehem. Trošku jsme doufali v dobrý výsledek, když jsme věděli že Olšany doma prohráli s Kozlovicemi 0:3. Ale byla nakonec to jen taková útěchová naděje. Po celý zápas jsme totiž byli tím slabším týmem. Tentokrát je však potřeba ocenit bojovnost týmu. S takovým nasazením bychom asi doma se Zábřehem neprohráli. Ale stejně to nestačilo. Domácí byli hlavně rychlejší s míčem, což nejvíc prodali po našich ztrátách. Těžko jsme pak zachytávali kolmé náběhy za naši obranu. Ještě, že podal kvalitní výkon brankář Šindelka. Poločas tak skončil 2:0 pro domácí, když nás mrzela hlavně druhá branka po chybě. Ještě na začátku druhé půle nám svitla šance, ale finální přihrávka na Jarka Bartla se nepodařila. Pak jsme dostali třetí gól a pomalu rezignovali, kdyř nám docházely síly. Konečný výsledek je sice krutý, ale spravedlivý. My si ze zápasu odnášíme pozitiva jako nasazení, zahráli si tentokrát opravdu všichni hráči na soupisce a skvělý výkon gólmana Šindelky. Bohužel špatným vysvědčením musíme hodnotit naši hru dopředu. Za poslední 4 zápasy jsme dali jen jeden gól, ba co víc, nedostáváme se ani do šancí. Na nápravu nám zbývají dva domácí zápasy. V neděli 29.10. s Dubem a pak závěrečné derby se Slavonínem.

Sokol Olšany  -  Slovan Černovír  5:0 ( 2:0 )

Sestava: Šindelka - Domanský,Masopust,Kneip - Lebl,Škoda,Bittner - Bartl,Woláková,Horák,Lebl,Zatloukal,Weiner