Slavonín - SLOVAN 7:0 ( 4:0 )

publikováno 09.11.2017

Podle losu jsme měli hrát poslední dvě utkání podzimní sezony na domácím stadionu. Vlivem nepříznivého počasí však došlo k tomu, že jsme byli nuceni přistoupit na náhradní řešení. Utkání předposledního kola s Dubem bylo přeloženo na termín 12.11. na umělou trávu Sigmy Olomouc a zápas se Slavonínem byl po dohodě odehrán na hřišti soupeře. A tento přesun nám moc nepomohl. Jednak jsme měli jednotýdenní zápasovou proluku a pak jsme byli nuceni trénovat 14 dní na naší malé umělce. Tyto okolnosti ale v žádném případě nemohou tak silně ovlivnit výsledek mistráků. A ten ze Slavonína byl opravdu jednoznačný. Snažili jsme se sice o odvážnější projev dopředu, ale zase jsme propadli v základních věcech. Na začátku jsme dostali dva góly z rohu, z toho jeden z přímé střely a už se to s námi vezlo. Hlavní rozdíl byl v rychlosti pohybu s míčem i bez něj. Pořád se točíme v kruhu špatných rozhodnutí a malého sebevědomí. A když k tomu přidáme zásadní chyby, tak to ani lépe dopadnout nemohlo. Říkáme si sice, že na tréninku to vypadá docela slušně, ale potom ta zápasová konfrontace nás hodně zraňuje. Teď nás čeká poslední zápas roku s Dubem, na který připraví družstvo trenéři ze starších žáků. Uvidíme, jak se tento impuls projeví na výsledku. A po tomto zápase je potřeba se rozhodnout jak budeme fungovat v zimní přípravě, aby jsme se na jaře dočkali lepších časů.

Sokol Slavonín  -  Slovan Černovír  7:0 ( 4:0 )

Sestava: Šindelka - Domanský,Škoda,Kneip - Woláková,Poledna,Bittner - Weiner,Bartl,Zatloukal,Kortiš,Janalík,Štreit