Halový turnaj Šternberk 10.12.2017

publikováno 12.12.2017

Další z řady halových turnajů jsme odehráli ve Šternberku 10.12.2017. Turnaj byl vypsán pro ročník 2006 a tak odjeli Majkl Czudek do brány, Pepa Kneip, Martin Škoda, Vendula, Tomové Kortiš a Janalík a Filip Domanský. Chyběli Marťa Lebl a Honza Váňa, kteří do Šternberka nedorazili. Po zkušenostech z prvního turnaje jsme čekali, že se naši chlapci poperou o nějaké přední umístění, ale bohužel se nestalo. Výkony tak byly podobné jako minule. Vlastně i konečný výsledek. Minule jsme uhráli 5 bodů a skóre 10:14 a tentokrát jen 4 body při skóre 6:12. V obou případech to bylo 7.místo. Na každém turnaji se snažíme najít pozitiva a těmi tentokrát byli věci jako 3 góly Toma Kortiše, dále dobrý výkon Majkla v brance a celkem slušný herní projev při práci s míčem. To,  co nás na těchto turnajích sráží je neproměňování šancí a taková malá chuť se se soupeřem pořádně porvat. V tom nás zatím každý předčí a je to škoda. A taky nám chyběli góly lídrů družstva. Pepa a Martin Škoda dali jen jeden gól za celý turnaj a Filip dokonce žádný. Pořád čekáme, kdy v mužstvu bouchnou saze, protože všichni víme, že mají na víc. Asi o tom moc přemýšlíme.
První zápas jsme prohráli po asi nejlepším výkonu na turnaji s mužstvem Futsal Čelechovice 1:3, když střelcem byl Tom Kortiš, pak jsme hráli s Vrbnem a prohrávali už 0:3. Góly Toma Kortiše a Toma Janalíka jsme aspoň snížili na konečných 2:3. Pak nás ve vyrovnaném zápase porazil Juventus Bruntál 0:2, ale to už jsme se trochu herně zvedali. K vítězství jsme měli blízko s domácím Šternberkem, kdy jsme vedli 1:0 po akci Toma Kortiše, ale vedení jsme bohužel neudrželi. Konečných 1:1 bylo pro nás spíše zklamáním. Až v pátém zápase jsme se dočkali vítězství, a sice 2:1 nad holkama 1.FC Olomouc. Branky stříleli Martin Škoda a Pepa Kneip. Poslední dva zápasy už to bylo trochu trápení s koncovkou. Zápasy vyrovnané, ale šance spálené způsobem trestuhodným. A tak s Lošticemi prohra 0:2 a s HFK Olomouc 0:3. Nezbývá než se otřepat a těšit se na další turnaje. Ty budou až v roce 2018. Třeba hned 13.1.2018 zapíšeme mnohem lepší výsledek.