Úvod » SOUSTŘEDĚNÍ ÚNOR 2018

3.den STŘEDA

publikováno 07.02.2018 (aktualizováno 17.02.2018)

Tak úterý jsme ukončili večer u videorozboru zápasu s Opavou krátce po 22 hodině. Ve středu ráno klasika. 8:30 snídaně, 9:30 odjezd na umělku a ještě před desátou hodinou další tréninková jednotka. Ta středeční byla zatím nejlepší. Navíc zakončená fotbalem na krev. Už to vypadalo jako správný zápas. Emoce a vyrovnaný stav nakonec. O sladké odměně museli rozhodnout penalty. Na straně nakonec poražených dala jen Venďa a nedali Jarek, Weini a Pepa. U vítězů nedal Tom Janalík a Filda Zatloukal. Rozhodli úspěšní Tom Kortiš a Filda Domanský. Náš gólman Mates trénoval se staršími a odpoledne měl dostat šanci na první zápas za starší. Bohužel ji nevyužil a na zápas nakonec neodjel. Na oběd je dnes rajská polévka. Ta bude určitě populární. Odpoledne nás čeká fáze v okolí našeho penzionu. Takže asi hodina výběhu a pak hodina tělocvičny. Oba tréninky jsme zvládli. Venku nás sice zastihla chumelenice, ale poctivou hoďku borci odběhali. V tělocvičně už byla hodně znát únava, přesto nikdo nic nevypustil. Skončili jsme v 17:15. Po večeři měli starší na programu wellness s možností skákání ze sauny do sněhu, čehož samozřejmě využili k notné zábavě. Mladší zase rozehráli karetní turnaj, kde nejvíc zahučel Pepa, jenž nevyhrál ani jednu hru. Pak se ještě zhodnotilo video ze zápasu starších žáků s Kravařemi. Ale moc vidět nebylo. Byla souvislá vrstva sněhu a další pořád padal. Výsledek 3:3. Ve čtvrtek uvidíme co nám dovolí náročné podmínky.