Úvod » SOUSTŘEDĚNÍ ÚNOR 2018

4.den ČTVRTEK

publikováno 08.02.2018 (aktualizováno 17.02.2018)

Při čtvrtečním probuzení nás hodně zajímal pohled z okna. Sice už v noci přestalo sněžit, ale předpověď moc příznivá nebyla. Přesto se podařilo zajistit umělku v Chlebičově, která byla výborně připravená. A tak dopoledne mohl proběhnout trénink bez větších omezení. Zase byla docela znát únava, ale dali jsme to. Zranění trochu limitovalo Toma Kortiše, ale vážné by to být nemělo. Odpoledne jsme měli původně zajištěn přátelák s mladšími žáky Kravař, ale náš soupeř se nakonec musel omluvit. Zápas jsme ale odehrát chtěli a tak jsme sestavili družstvo bílých a červených. Bílí hráli v sestavě Filda Zatloukal, Paťas, Pepa, Maty, Čebi, Tom Janalík, Marťas a Jarda. Červení Mates, Venďa, Filda Domanský, Honza Bittner, Weini, Jindra, Kuba Vláčil a Tom Kortiš. Na výsledku nezáleželo, přesto tam motivace byla veliká. A byl to vyrovnaný zápas. Večerní program sestával opět z hodnocení videa a následně z losování trojic na páteční turnaj v tělocvičně. Chtěli jsme udělat překvapivá družstva a tak si chlapci sami losovali spoluhráče. Vždy dva starší a jeden mladší. A překvapení se celkem povedlo. Posledním bodem čtvrtečního večera byl zpěv legendární hymny Slovanu o tom jak nám dupou králíci.