Úvod » SOUSTŘEDĚNÍ ÚNOR 2018

5.den PÁTEK

publikováno 09.02.2018 (aktualizováno 17.02.2018)

Poslední den soustředění. Velká únava, ale taky spousta odvedené práce. Až další průběh přípravy ukáže, jestli nám soustředění k něčemu pomohlo. Na poslední dopoledne nás čekal turnaj v tělocvičně. Losem byly určeny následující zajímavé trojice. Kovy,Máty a Tom Janalík, Polda, David Žajgla a Filda Zatloukal, Mates,Martin a Kuba Vláčil, Kalvi, Jindra a Weini, Filda Baláž,Luke Gronich a Venďa, Luke Spáčil, Zdenda legenda a Pepa, Kuba Žvátora,Vašek a Jareček, Čebi, Kvápa a Tom Kortiš, Páťa,Tade a Filda Domanský, Bíťa, Honzík Bluma a Mates Šindelka. Výkop byl v 9:30 a byl to maraton zápasů. Tomu se taky musel přizpůsobit systém turnaje. Losem vznikly dvě skupiny po 5 družstvech. Tam se hrálo systémem každý s každým a tak vzniklo pořadí ve skupinách. Ve skupině "A" vyhrálo družstvo Mates Janšta, Martin Zdeněk a Kuba Vláčil o bod před Poldou, Davidem a Fildou Domanským, ve skupině "B" zvítězili bez ztráty Luke Spáčil, Zdenda trenér a Pepa Kneip před Čebim, Kvápou a Tomem Kortišem, kteří měli lepší skóre než Honza Bluma, Honza Bittner a Mates Šindelka. Další běh turnaje sestával ze dvou semifinále a ze zápasů o umístění. Nakonec turnaj vyhrálo družstvo Čebiho, které vrátilo porážku ze skupiny Zdendovi trenérovi Zdendovi, když výsledek otáčely dva góly Toma Kortiše. Všichni turnaj odehráli tak jak měli. Opatrně tak, aby se nikomu nic nestalo. Během turnaje se pomalu balilo a po posledním obědě už následovala cesta domů. Celé soustředění si obě družstva užila. Nedošlo k žádným excesům a to je dobře. Bude se na to dobře vzpomínat. A doufejme, že výsledky v sezoně budou odpovídající nasazení a elánu na soustředění.