Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

SLOVAN - Slavonín 0:7 ( 0:4 )

publikováno 31.03.2018

Mladší žáci nastoupili do premiérového mistráku roku 2018 po dlouhé zimní přípravě včetně soustředění. Kvalita tohoto mužstva se odvíjí od toho, kolik hráčů z kádru starších žáků je schopno pomoci. A to tentokrát nebyl nikdo. Navíc ještě na zápase chyběli hráči jako Honza Poledna a Martin Lebl. Naopak nám velmi pomohl David Šlosar, který je ročník 2008 a dá se říct, že byl naším nejlepším hráčem. Bohužel nám nevyšel předzápasový plán udržet bezgólový stav alespoň do 20 minuty, prože už v 7.min to bylo 0:2. První gól padl po zbytečné ztrátě ve středu hřiště a následné střele a druhý po kvalitní individuální akci soupeře. Teprve pak jsme se trochu dostali do hry a na dostřel soupeřovy brány. Nicméně poločasových 0:4 po dalších chybách bylo asi odpovídajícím stavem průběhu hry. Ani nástup do druhé půle nebyl dobrý. Hned ve 36.min byl stav 0:6. A teprve potom jsme se opět dostali trochu do hry. Ale kýženou jednu branku se nám vstřelit nepodařilo. Ačkoliv je nutno brát konečné skóre jako neúspěch, tak je třeba říct, že určité dílčí zlepšení je znát. V této sestavě širšího kádru jsme totiž hráli na podzim jen vyjímečně. A třeba srovnání s podzimním utkání se stejným soupeřem ukázalo, že tento zápas byl kvalitnější. Uvidíme jak se borci s porážkou vyrovnají a jak budou dál v sezóně pokračovat.

Slovan Černovír - FK Slavonín 0:7 (0:4)

Sestava: Šindelka - Zatloukal, Domanský, Kneip - Janalík, Škoda, Weiner - Šlosar D., Woláková, Kortiš