Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

SLOVAN - Želatovice 2:0 ( 1:0 )

publikováno 09.04.2018

Po prvním jarním zápase a prohře 0:7 se Slavonínem jsme i druhé utkání odehráli na umělce ZŠ Heyrovského. Soupeřem nám byli Želatovice. Tedy celek na jehož půdě jsme vítězstvím 10:0 odstartovali tuto sezónu. Ale už dopředu jsme věděli, že se stejný výsledek snad ani nemůže opakovat. Z kádru starších žáků nám tentokrát při absencích M.Weinera a T.Kortiše přišli pomoci Kuba Vláčil, Honza Bittner a do brány Štěpán Psotka, aby byl případně do hry Mates Šindelka. Sestava se totiž lepila až do úvodního výkopu. David Šlosar hrál ještě ráno za přípravku, Vendula proležela sobotu s horečkou a na pátečním tréninku se zranil Martin Škoda. Nicméně nakonec nás bylo dost. Samotný zápas příliš krásy nepobral. Sice jsme byli trochu fotbalovější, ale výraznější šanci jsme si nevytvořili. Vysvobodil nás až Kuba Vláčil střelou z dálky v poslední minutě poločasu. Poločasové vedení 1:0 nás však příliš neuklidnilo. Ve velkém větru pokračoval fotbalový zmar i ve druhém poločase. Světlou chvilku měl jen Honza Bittner, který centrem ve 47.min oslovil před prázdnou bránou Marťu Lebla, který nezaváhal a stanovil konečný rozdíl ve skóre. Ačkoliv se soupeř téměř nedostal k ohrožení naší brány, přesto nebyl výkon Slovanu dobrý. Teď na nás čeká obrozený tým Šternberka, který v Želatovicích vyhrál 6:1 a jdou o něm po zimě ty nejlepší reference. Slovan třeba povzbudí, že se konečně předvede na domácím trávníku a ukáže se v lepším světle než doposud.

Slovan Černovír - FC Želatovice 2:0 ( 1:0 )  góly:  Kuba Vláčil, Martin Lebl

Sestava: Psotka - Zatloukal, Poledna, Kneip - Janalík, Vláčil, Bittner - Domanský
Připraveni: Šindelka, Škoda, Woláková, Lebl, Šlosar David