Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

Němčice - SLOVAN 0:5 ( 0:1 )

publikováno 22.04.2018 (aktualizováno 23.04.2018)

V prvním opravdu venkovním utkání jara zajížděl Slovan na hřiště posledního celku tabulky Němčic nad Hanou. V domácím utkání jsme stejného soupeře porazili 6:1 a tak se souboj mohl zdát jednoduchým. Ale ve velkém vedru jsme opět byli spokojenější spíše s výsledkem, než s výkonem. Do sestavy se nám tentokrát vrátil Honza Bittner a premiéru na hrotu útoku si odbyl Štěpán Psotka. Původně gólman starších žáků. Naopak zdravotní trable do zápasu nepustily Martina Škodu a s limitem hrál i Honza Poledna a jen první půli Pepa Kneip. Celý první poločas to bylo nervózní dobývání domácí branky. Situace na hřišti byla taková, že pokud neuděláme zbytečnou chybu, tak nám budou Němčice jen těžko dávat gól. Nějaké chyby jsme sice udělali, ale nakonec čisté konto uhájili. První branku vstřelil po závaru z dorážky Filip Domanský těsně před koncem poločasu. A důležitý druhý gól hned na začátku druhého Tomáš Janalík. Další branky pak přidali na 3:0 opět Filip Domanský, na 4:0 premiérově Štěpán Psotka a na konečných 5:0 těsně před koncem Honza Bittner. Vítězství zasloužené, škoda jen nervózní hry. S tímto soupeřem jsme si mohli bez nějakého tlaku pěkně kombinačně zahrát a branek vstřelit i více. Teď na nás čeká domácí dvojzápas v neděli 29.4. s Konicí a v úterý 1.5. s Čechovicemi.

FK Němčice nad Hanou - Slovan Černovír  0:5 ( 0:1 )

Branky:    Filip Domanský 2, Tomáš Janalík, Honza Bittner, Štěpán Psotka

Sestava: Šindelka - Zatloukal, Poledna, Kneip - Lebl, Domanský, Bittner - Štreit, Janalík, Woláková, Weiner, Kortiš, Psotka