Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

SLOVAN - Konice 1:1 ( 0:1 ) pen. 2:3

publikováno 23.05.2018

Poslední aprílový víkend sehráli mladší žáci Slovanu první ze dvou domácích zápasů po sobě. Soupeřem byl celek FKM Konice. V podzimním utkání jsme na umělce v Konici vyhráli 6:2 a tak jsme čekali, že si i na domácím trávníku poradíme. Nutno však podotknout, že jsme v Konici měli docela štěstí v koncovce, které se k nám teď v odvetě obrátilo zády. Utkání samotné bylo vyrovnané, ale Slovan se neskutečně trápí v koncovce. Nedáme gól ani z té nejvyloženější šance. Naopak Konickým se podařilo skórovat se štěstím těsně před koncem poločasu po ataku našeho gólmana a do kabin odcházeli s náskokem. Druhá půle byla o dobývání Konické branky s výbornou brankářkou. Šance zůstávali neproměněné až do 51 min kdy se po rohu Šimona Štreita trefil Honza Bittner a protlačil míč za brankovou čáru. Posledních 10 min jsme sice měli velkou převahu, ale otočit skóre na naši stranu se nám nepovedlo. A tak jsme si zkusili poprvé v sezóně penaltový rozstřel. Ale ani ten se nám nepovedl. Proměnili jen Honza Poledna a Honza Bittner a tak jsme ze zápasu brali pouze bod.

Slovan Černovír  - FKM Konice 1:1 ( 0:1 )  pen. 2:3

Branka:    Honza Bittner

Sestava: Šindelka - Zatloukal, Poledna, Bittner - Lebl, Domanský, Štreit - Kortiš, Woláková, Janalík, Kneip, Weiner, Škoda, Váňa, Horák