Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

Nové Sady - SLOVAN 7:1 ( 3:0 )

publikováno 23.05.2018

Na utkání na Nových Sadech odjíždělo družstvo po týdenní přípravě volnější formou. Zaměřili jsme se hlavně na obratnostní soutěže s míčem i bez něj. Záměrem bylo zrychlení reakce pohybu a větší akčnost při přepínání z obrany do útoku. S dalším těžkým soupeřem nám měli pomoci opět hráči ze starších žáků Paťas Masopust a Kuba Vláčil. Tentokrát jsme nechtěli úplně zarputile bránit, ale pokusit se o trošku aktivnější hru dopředu. Ale zase. Veškerou snahu narušil hned inkasovaný gól v 1.min. Pak se hra celkem srovnala a zdálo se že i Slovan může ohrozit bránu soupeře. Jenže jsme trochu zpanikařili před vlastní bránou a byli jsme potrestáni nepřímým kopem za malou domů. První střelu jsme sice zblokovali, ale za následnou střelou ze střední vzdálenosti se náš brankář jen ohlédl. A než jsme se vzpamatovali, tak domácí předvedli asi nejzdařilejší kombinaci zápasu a zvýšili na 3:0. Tímto výsledkem skončil i poločas. Druhá půle měla podobný scénář jako v minulých zápasech. Dva slepené góly na začátku poločasu a dva góly na konci. Poslední slovo však měl přeci jen Černovír, když se Honzovi Polednovi podařilo prostřelit domácího gólmana. Konečný výsledek tak zněl 7:1 pro domácí Nové Sady. Tentokrát jsme si však nějaké šance proti silnému soupeři vytvořili a tudíž nějaký náznak zlepšení byl vidět. Přesto se nám jarní odvety nedaří a zisk 7 bodů je neuspokojivý. Ve stejnou dobu na podzim jsme už měli bodů 15.

Nové Sady - Slovan Černovír  7:1  ( 3:0 )  gól: Honza Poledna

Sestava: Šindelka - Domanský, Poledna, Bittner - Kortiš, Masopust, Štreit - Škoda, Janalík, Weiner, Zatloukal, Woláková, Vláčil, Váňa