Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

SLOVAN - Kozlovice 0:2 ( 0:0 )

publikováno 30.05.2018

V neděli 27.5. jsme absolvovali další test naší výkonnosti proti dalšímu celku z čela tabulky. Naše prozatímní bilance s Jeseníkem, Slavonínem, N.Sady vyzněla vždy výrazně pro našeho soupeře. Na zápas s druhými Kozlovicemi jsme se ale připravili dobře. Už na podzim v Kozlovicích jsme prohráli docela smolně 0:1 gólem až v samotném závěru utkání. Nutno podotknout, že jsme tentokrát postrádali Honzu Polednu a že z kádru starších se zúčastnil jen Honza Bittner. Tentokrát nám vyšel plán vydržet co nejdéle bez inkasované branky. Samozřejmě k tomu bylo potřeba hodně štěstí a velmi dobré zákroky brankáře Matěje Šindelky. Ale povedlo se. První poločas jsme dohráli za bezbrankového stavu. A i vstup do druhé půle jsme měli dobrý. Byla to asi nejlepší pasáž hry z naší strany. Dostali jsme se i k vyložené šanci, kterou svým důrazem připravil pro Michala Weinera Honza Bittner. Šance však zůstala nevyužita a tak jsme dál hájili bezgólovou remízu. Trochu nás však doběhla fyzická kondice. Nutným střídáním jsme se dostali pod tlak a po nedůrazu jsme nakonec dvakrát inkasovali. Poprvé ve 47.min a podruhé v 56.min. Vždy z naší levé strany. Zápas jsme tak prohráli 0:2, ale po takovém výkonu šlo hráčům jen stěží něco vytknout. Snad jen větší odhodlání v osobních soubojích a klid ve finální fázi. Jinak si myslím, že naši fanoušci, kteří nás vytrvale podporovali, mohli být spokojeni.

Slovan Černovír - Kozlovice  0:2  ( 0:0 )

Sestava: Šindelka - Zatloukal, Domanský, Bittner - Kortiš, Škoda, Kneip - Štreit, Janalík, Weiner, Lebl, Woláková, Váňa