Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

SLOVAN - Olšany 0:8 ( 0:5 )

publikováno 24.06.2018

Předposlední zápas v tomto ročníku krajského přeboru mladších žáků nás los svedl s velmi kvalitním soupeřem z Olšan. Utkání, jenž se mělo hrát v neděli 10.6. bylo po dohodě přeloženo na čtvrtek 14.6. Bohužel v tomto termínu odjela většina hráčů na školní výlety a tak se dostavili k zápasu až těsně před zahájením. Nejen to způsobilo, že pro nás zápas výsledkově skončil už ve 4.minutě, kdy byl stav už 0:2. Poločas pak po gólu v poslední minutě skončil 0:5. Ve druhé půli nás soupeř trochu pošetřil a i my jsme se dostali trochu do hry. Přesto jsme ještě třikrát inkasovali a nakonec podlehli 0:8. Tento výsledek byl prohrou s největším rozdílem v celé sezóně. Kluci se příliš zalekli fyzicky zdatnějších protihráčů a spolu s rozpačitým úvodem byl nezdar na světě.

Slovan Černovír - Olšany   0:8  ( 0:5 )

Sestava: Šindelka - Zatloukal, Masopust, Bittner - Domanský, Poledna, Štreit - Škoda, Janalík, Kneip, Woláková, Váňa, Lebl.